Ona Weronika: Dorota Gąsiorowska ,,Obietnica Łucji"

wtorek, 24 marca 2015

Dorota Gąsiorowska ,,Obietnica Łucji"

wtorek, 24 marca 2015
Spełniło się jedno z moich małych marzeń zostałam recenzentką jednego z najpopularniejszych wydawnictw w Polsce. Warto obserwować Znak.com.pl na fb, a także śledzić ich aktualne promocje. W dalszej części posta napiszę jak kupiłam, aż 4 książki po 2,90 zł każda.

To że piszę skromne recenzje i mam bloga nie miało wpływu na to czy zostanę recenzentką, bo oferta była skierowana dla każdego. Do wyboru kilka gatunków literackich, a jedynym warunkiem jest umieszczenie recenzji na kilku stronach.

Prawda jest też taka, że uwielbiam czytać, ale ostatnio kompletnie nie mam na to siły i za każdym razem gdy siadam lub kładę się z książką cudem czytam jeden rozdział. Ok to nie o mnie miało być przejdźmy do recenzji najnowszej powieści obyczajowej debiutującej autorki.


Znak ma nie tylko świetne książki, promocje i okazje ale też najpiękniejsze okładki, które mają w sobie magię i tajemnicę.

Wyobraź sobie, że masz już dość ! zasypiasz i budzisz się w pięknym i spokojnym miejscu, a jest to mała wioska o magicznej nazwie ,,Różany Gaj". Poznasz tam ludzi i miejsca o jakich Ci się nie śniło, zobaczysz jak wygląda prawdziwa zima, będziesz grzać się przy piecu i ognisku. Zakochasz się od pierwszego wejrzenia i już nigdy nie będziesz chciała opuścić tego miejsca.

Łucja to kobieta dojrzała, skromna i zagubiona kiedyś Pani miasta, teraz nauczycielka w wiejskiej szkole.
Jedna z jej uczennic z dnia na dzień staje się jej bardzo bliska, a także przypomina jej kogoś z przeszłości.

Różany gaj to nie wioska jak tysiące innych, ona skrywa wiele tajemnic, a to wszystko za sprawą stojącego na jej ziemi zamku.

Brzmi jak bajka, bo to jest bajka dla dużych dziewczynek. Czy Łucja znajdzie swojego księcia i zamieszka w zamku ? Jaką obietnicę i komu złożyła bohaterka, tego dowiesz się czytając tą powieść.

Moim skromnym zdaniem godne polecenia 400 stron, interesującej lektury debiutującej autorki.

Obietnica Łucji miała swoją premierę 5 marca.

2 komentarze:

  1. Tych książek jest stanowczo za dużo - tyle chciałoby się przeczytać tylko doba za krótka ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. zdecydowanie się zgadzam! za mało czasu, za dużo książek ;)

      Usuń

Lubię kiedy tu jesteś, a jeszcze bardziej kiedy coś piszesz, dziękuje :* i zapraszam częściej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...