Ona Weronika: CV czyli życiorys zawodowy

wtorek, 14 października 2014

CV czyli życiorys zawodowy

wtorek, 14 października 2014
Jesteś bezrobotna, tak jak ja klik, w urzędzie pracy na pomoc raczej nie możesz liczyć, chyba że w teorii.
Gorzej z praktyką, dostajesz informator i koniec, czasami przedstawią ci jakąś ofertę lub zaproponują kurs.
Ale resztą musisz zająć się sama, a moim zdaniem, urząd pracy już podczas rejestracji powinien wypuścić cię z poprawnym CV. Wzorów w internecie jest tyle, że głowa mała, sama myślałam, że mam dobre CV, ale dzisiaj poprawiłam na jeszcze lepsze.A wystarczyło przeczytać poradnik CV w pigułce, a jutro zabieram się za stworzenie Listu motywacyjnego klik poradnik. Wszystko to i inne porady na portalu zielonalinia.gov.pl, przyznaje, że widziałam ulotki w urzędzie pracy, ale aż do wczoraj nie wiedziałam, że jest to tak dobry i pomocny serwis.
Profesjonalne porady, wzory dokumentów, oferty pracy ze wszystkich urzędów, także szkolenia.

Kolejnym dobrym źródłem dla bezrobotnych i chcących zmienić pracę jest blog interviewme.pl, krótko i fachowo, czego chcieć więcej. Może tylko ofert pracy i lepszego wynagrodzenia.

3 komentarze:

 1. Jedynym plusem UP jest to, że gwarantuje ubezpieczenie.Ale też mają swoje wymagania:) To nie jest dobre miejsce, dla młodych i zdolnych ludzi. A CV faktycznie trzeba mieć atrakcyjne graficznie, żeby przykuło uwagę.
  http://zycienienabogato.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że wskazówki o poprawnie napisanym CV jest cenne. Przeglądam wiele CV i jeżeli jest kilka osób z podobnym i/lub takim samym wykształceniem/do świadczeniem wybieram wówczas CV napisane najbardziej poprawnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rola prawidłowo stworzonego CV jest nie do przecenienia - to przecież nasza wizytówka przed potencjalnym pracodawcą. Dlatego też w ramach Fabryki CV nie tylko oferujemy usługę udoskonalenia CV, ale też tłumaczenia na j. angielski - a wszystko to robimy bezpłatnie! Dziękujemy za docenienie naszej pracy! Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące pracy do skorzystania z naszych poradników, wyszukiwarki ofert pracy i szkoleń oraz autoposzukiwacza ofert. @Onatujest - dziękujemy za ten wpis! Pozdrawiamy gorąco i zachęcamy do kontaktu!

  OdpowiedzUsuń

Lubię kiedy tu jesteś, a jeszcze bardziej kiedy coś piszesz, dziękuje :* i zapraszam częściej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...