Ona Weronika: Facebook i fanpage

sobota, 13 lipca 2013

Facebook i fanpage

sobota, 13 lipca 2013
Jestem na Facebook już od dawna i wcale się nie boję, nie rozumiem obaw niektórych ludzi, nasza-klasa też ma wasze dane, dostęp do zdjęcia itp.

O zdjęciach w sieci można prowadzić dyskusje, nie pokazuj wszystkiego, zdjęcie raz wrzucone do internetu już tam zostaje i nic tego nie zmieni, sam nie raz pewnie kopiowałeś, wiesz jakie to łatwe.

Super temat poruszyła Paulina na swoim blogu klik na temat dodawania zdjęć dzieci, jeśli jesteś rodzicem koniecznie przeczytaj i pomyśl. Ja jestem przeciwna.

Nie dodawaj 100 zdjęć z wakacji, ślubu, chcesz mieć je w sieci, stwórz sobie album gdzie indziej, zaproś znajomych do domu i oglądajcie je wspólnie.

Nie pisz bez przerwy co robisz, gdzie jesteś, czy będziesz, myślisz że jesteś wtedy bezpieczny ? Złodzieje mogą Cię obserwować, pamiętaj o tym to samo dotyczy twojego dziecka, samochodu czy domu.

Jeśli będziecie korzystali z facebooka z rozumem, nic Ci się nie stanie a możesz tylko zyskać, poznać ciekawych ludzi, dzielić się z nimi informacjami, pomysłami, prowadzić własną stronę, fanpage.

Dziś posiadanie Fanpage, to niemal obowiązek każdej firmy, instytucji, posiadają je znani i lubiani, muzycy, aktorzy, postacie fikcyjne, a na końcu my blogerzy :) też możesz nas lubić i obserwować, a będziesz wtedy na bieżąco.


To doskonała reklama i korzyści dla Ciebie i prowadzących strony, możliwość informowania czytelników, konkursy, wydarzenia i wiele innych.

Pamiętacie jak Piotr Żyła mówił o swoim  fanpage u Kuby Wojewódzkiego :)

Dzisiaj ja reklamuje swój , podoba Ci się mój blog ?
Możesz polubić go na na facebook, klik, zapraszam i dziękuje.

1 komentarz:

Lubię kiedy tu jesteś, a jeszcze bardziej kiedy coś piszesz, dziękuje :* i zapraszam częściej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...